„Ludzie z Pasją” – cykl spotkań w Środowiskowym Domu Samopomocy Nr 2 w Chojnowie

,,Warto spotykać w życiu ludzi z pasją. Pasją, która nie tylko inspiruje, ale również pomaga żyć, czyniąc to nasze życie o wiele ciekawszym doświadczeniem”.

14 marca 2018r. w Środowiskowym Domu Samopomocy Nr 2 w Chojnowie, rozpoczęliśmy cykliczne spotkania społeczności pn. „Ludzie z Pasją”. Nie ma chyba nic smutniejszego, niż osoba pozbawiona zainteresowań. Celem spotkań jest poprawa skuteczności działań na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Chcemy zainspirować uczestników naszego Domu, oraz motywować do rozwijania własnych zainteresowań a także do pracy nad własnym hobby. Uczestnicy spotykając się z Ludźmi z Pasją, mają możliwość do rozwijania samych siebie, robienia i doświadczania nowych rzeczy. 14 marca gościliśmy w naszym Ośrodku skrzypaczkę – Panią Sylwię Lamek, która zaprezentowała wspaniały koncert. 15 marca naszym gościem był Pan Jarosław Macewicz, wybitnie uzdolniony poeta, który przedstawił nam kilka swoich wierszy. Uczestnicy naszego Domu bardzo ciepło przyjęli obie zaproszone osoby. Mieli możliwość rozmowy na temat swoich zainteresowań i pasji. Dostali również kilka cennych, motywujących porad.

 

DSC_0505 DSC_0513 DSC_0516 DSC_0508 DSC_0520 DSC_0521 DSC_0522 DSC_0526

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>