Andrzejki w ŚDS

,,Zebrała się nasza gromada, gdy już wieczór zapada. Chętna do zabawy w andrzejkową noc, bo dziś wróżb i magii moc. Która pierwsza za mąż wyjdzie? I do której szczęście przyjdzie? Która dziś odpowiedź na pytanie znajdzie? A która swą miłość odnajdzie? Odpowiedzi na pytania i marzenia znamy, ale na wyniki jeszcze poczekamy” :)

W czwartek 30 listopada w Środowiskowym Domu Samopomocy Nr 2 odbyła się impreza Andrzejkowa, uczestnicy mieli okazję nie tylko do wspaniałej zabawy, ale również do umocnienia zawartych już przyjaźni. Andrzejkom towarzyszyły liczne wróżby, oraz doskonała muzyka wprawiająca wszystkich w imprezowy nastrój. Nasze uczestniczki przed zabawą miały swój dzień piękności, podczas którego terapeutki wykonywały zabiegi – od malowania paznokci, po maseczki, makijaże, oraz rozmaite fryzury.  Pracownia kulinarna jak zawsze zadbała o pyszny poczęstunek.

image3DSC_1236image2image1DSC_1243image4DSC_1232DSC_1229

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>