Miesięczne archiwum: Maj 2016

Nasz udział w konkursie „Mamy Talent”

Dnia 11 maja uczestniczyliśmy w konkursie pt. „Mamy Talent”.  Konkurs ten został zorganizowany przez Środowiskowy Dom Samopomocy nr 1 w Chojnowie.  Nasz dom reprezentowali ze swoimi talentami p. Ewa P, która samodzielnie napisała na tę okazję swoje wiersze. Kolejnym uczestnikiem był p. Józef P., który przepięknie zagrał na harmonii wybrane przez siebie utwory. Wszyscy wyśmienicie się bawili i wrócili zadowoleni tym bardziej, że w zostaliśmy wyróżnieni za udział w  konkursie. Organizatorom serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Obraz 139 Obraz 117 Obraz 090 Obraz 087 Obraz 086

II Dolnośląskie Dni Pionierów Osadnictwa na Ziemiach Odzyskanych.

W maju uczestniczyliśmy w wystawie zorganizowanej na rzecz pamięci  Dni Pionierów Osadnictwa. Na wystawie były zaprezentowane prace plastyczne oraz relacje i filmy z pierwszych lat osadnictwa na Dolnym Śląsku. Wystawa bardzo nam się podobała i wzbogaciła naszą widzę historyczną na temat pierwszych osadników Dolnego Śląska. Dokonaliśmy także wpisu do księgi pamiątkowej. Organizatorom wystawy serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Obraz 055 Obraz 057 Obraz 059 Obraz 063 Obraz 067

Konkurs plastyczny „Magia przyrody”

Dnia 6 maja odbyło się w Starostwie Powiatowym w Legnicy ogłoszenie wyników konkursu plastycznego „Magia przyrody”. Uczestnicy naszego domu także przygotowali szereg prac plastycznych związanych z tematem przyrody. W konkursie tym zostaliśmy wyróżnieni za udział. Organizatorom konkursu serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

 

Obraz 011- piorawka Obraz 013-poprawka Obraz 016-poprawka Obraz 024-poprawka