Miesięczne archiwum: Luty 2014

„Malujemy samodzielnie i z pomocą”

15 stycznia 2014r. poszliśmy na otwarcie wystawy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie pt.” „Malujemy samodzielnie i z pomocą”. W tym roku po raz pierwszy nasi uczestnicy brali udział w takim wydarzeniu. Prace na wystawie zaprezentowali uczestnicy z Zespołu Placówek Specjalnych z Legnicy, Warsztaty Terapii Zajęciowej z Chojnowa oraz nasz Ośrodek.                   Wystawionych było ponad 120 prac, które zrobiły 74 osoby. Prace zostały zrobione bardzo różnymi technikami począwszy od bardzo prostych , skończywszy na zaawansowanych.    Wszystkie prace naszych uczestników były robione po raz pierwszy, można je oglądać do końca lutego w ” Galerii Młodych”.

IMG_1728 IMG_1738 IMG_1733IMG_1730

 

 

Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy w Piotrowicach

Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy odbył się 14.12.2013r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Piotrowicach. W Sali balowej gęsto zastawionej stołami zaprezentowali się przedstawiciele wsi z naszej gminy, lokalni artyści a także nasz ośrodek.
Był to wspaniały czas na pokazanie się szerszemu gronu osób. Na stołach znaleźć można było wiele ozdób i stroików zrobionych własnoręcznie.

37 35 36